ୱେଇଡମୁଲର୍ DRI424024LD 7760056336 ରିଲେ
ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଣ୍ଣନା:
Weidmuller DRI424024LD 7760056336 ହେଉଛି D-SERIES DRI, ରିଲେ, ସମ୍ପର୍କ ସଂଖ୍ୟା: 2, CO ସମ୍ପର୍କ AgSnO, ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଭୋଲଟେଜ: 24 V DC, ନିରନ୍ତର କରେଣ୍ଟ: 5 A, ଫ୍ଲାଟ ବ୍ଲେଡ୍ ସଂଯୋଗ (2.5 mm x 0.5 mm), ଉପଲବ୍ଧ ପରୀକ୍ଷଣ ବଟନ୍: ନାହିଁ।
  • ଉତ୍ପାଦ ବିବରଣୀ
    ଉତ୍ପାଦ ଟ୍ୟାଗ୍‌ଗୁଡ଼ିକ
    ୱେଇଡମୁଲର ଡି ସିରିଜ୍ ରିଲେ:
    ଉଚ୍ଚ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ସାର୍ବଜନୀନ ଶିଳ୍ପ ରିଲେ.
    D-SERIES ରିଲେଗୁଡ଼ିକ ଶିଳ୍ପ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକରେ ସାର୍ବଜନୀନ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ବିକଶିତ ହୋଇଛି ଯେଉଁଠାରେ ଉଚ୍ଚ ଦକ୍ଷତା ଆବଶ୍ୟକ। ସେମାନଙ୍କର ଅନେକ ଅଭିନବ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି ଏବଂ ଏହା ବିଶେଷ ଭାବରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ପ୍ରକାରରେ ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ବିବିଧ ପ୍ରୟୋଗ ପାଇଁ ଡିଜାଇନର ଏକ ବିସ୍ତୃତ ପରିସରରେ ଉପଲବ୍ଧ। ବିଭିନ୍ନ ସମ୍ପର୍କ ସାମଗ୍ରୀ (AgNi ଏବଂ AgSnO ଇତ୍ୟାଦି) ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ, D-SERIES ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକ ନିମ୍ନ, ମଧ୍ୟମ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ଲୋଡ୍ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ। 5 V DC ରୁ 380 V AC ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଏଲ ଭୋଲଟେଜ୍ ସହିତ ପ୍ରକାରଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତ୍ୟେକ କଳ୍ପନାଯୋଗ୍ୟ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଭୋଲଟେଜ୍ ସହିତ ବ୍ୟବହାରକୁ ସକ୍ଷମ କରିଥାଏ। ଚତୁର ସମ୍ପର୍କ ସିରିଜ୍ ସଂଯୋଗ ଏବଂ ଏକ ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ ବ୍ଲୋଆଉଟ୍ ଚୁମ୍ବକ 220 V DC/10 A ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋଡ୍ ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କ କ୍ଷୟକୁ ହ୍ରାସ କରେ, ଏହିପରି ସେବା ଜୀବନକୁ ବିସ୍ତାର କରେ। ଇଚ୍ଛାଧୀନ ସ୍ଥିତି LED ପ୍ଲସ୍ ପରୀକ୍ଷଣ ବଟନ୍ ସୁବିଧାଜନକ ସେବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ। D-SERIES ରିଲେଗୁଡ଼ିକ PUSH IN ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା କିମ୍ବା ସ୍କ୍ରୁ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ସକେଟ ସହିତ DRI ଏବଂ DRM ସଂସ୍କରଣରେ ଉପଲବ୍ଧ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ସାମଗ୍ରୀ ସହିତ ପରିପୂରକ କରାଯାଇପାରିବ। ଏଥିରେ LED କିମ୍ବା ଫ୍ରି-ହ୍ୱିଲିଂ ଡାୟୋଡ୍ ସହିତ ମାର୍କର ଏବଂ ପ୍ଲଗେବଲ୍ ସୁରକ୍ଷା ସର୍କିଟ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ।
    ୧୨ ରୁ ୨୩୦ V ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୋଲଟେଜ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ
    5 ରୁ 30 A ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କରେଣ୍ଟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା
    ୧ ରୁ ୪ଟି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ପର୍କ
    ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ LED କିମ୍ବା ପରୀକ୍ଷଣ ବଟନ୍ ସହିତ ପ୍ରକାରଗୁଡ଼ିକ
    କ୍ରସ୍-କନେକ୍ସନ୍ ଠାରୁ ମାର୍କର୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଯୁକ୍ତ ଆସେସୋରିଜ୍
    ସାଧାରଣ ଅର୍ଡରିଂ ଡାଟା
    ସଂସ୍କରଣ D-SERIES DRI, ରିଲେ, ସମ୍ପର୍କ ସଂଖ୍ୟା: 2, CO ସମ୍ପର୍କ AgSnO, ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଭୋଲଟେଜ: 24 V DC, ନିରନ୍ତର କରେଣ୍ଟ: 5 A, ଫ୍ଲାଟ ବ୍ଲେଡ୍ ସଂଯୋଗ (2.5 mm x 0.5 mm), ପରୀକ୍ଷଣ ବଟନ୍ ଉପଲବ୍ଧ: ନାହିଁ